Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Засідання школи передового педагогічного досвіду вчителів фізкультури

 

26 лютого 2020 року в Гладківщинському НВК відбулося засідання школи передового педагогічного досвіду вчителів фізичної культури. В семінарі взяли участь 16 вчителів закладів освіти, методист РМК відділу освіти Золотоніської РДА Гавриш З.І. Директор школи  Коваленко М.В. розповіла присутнім про зміцнення матеріально-технічної бази з фізичної культури.

На семінарі вчитель фізкультури вищої кваліфікаційної категорії Литовченко С.М. познайомив колег з досвідом роботи при вивченні модуля «Туризм». Тема семінару: «Технологія  позакласної роботи з туризму на базі закритих приміщень».

Теоретична частина була присвячена розгляду особливостей та проходження туристичних етапів смуги перешкод. Практична частина семінару передбачала проведення майстер-класу гуртківців туристичного гуртка «Граніт» з питання «Командне страхування на дистанції туристської смуги перешкод»..

Колегам також було продемонстровано елементи проходження туристичних етапів смуги перешкод в ході підготовки до дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Семінар пройшов на високому методичному рівні, використання його матеріалів сприятиме зростанню фахового рівня педагогів. Кожний учасник семінару мав змогу поспілкуватись з однодумцями. Вчителі активно включились в обговорення форм і методів організації уроків фізичного виховання.« повернутися до списку новин