Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Районний семінар-практикум вчителів фізичної культури

6 листопада 2017 року на базі Зорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для вчителів фізичної культури: «Індивідуально-диференційований підхід як важливий компонент фізичного виховання учнів»

Індивідуалізація та диференціація навчально-виховного процесу, в тому числі і фізичної культури, є пріоритетною складовою особистісно-орієнтовної моделі освіти, спрямованої на цілісний розвиток особистості.

Під час практичного блоку семінару учасники переглянули урок фізичної культури  Діхтяренка Віктора Васильовича з елементами футболу у 5-6 класах з теми: «Формування техніки гри у футбол», де мали змогу побачити особливості з застосування індивідуального та диференційованого підходу під час занять футболом. Також учасниками семінару був переглянуті презентація «Правила гри у футбол», де було представлено багато нових та цікавих вправ та презентація досвіду роботи вчителя фізкультури В. В. Діхтяренка.

Під час круглого столу учасники семінару та керівник методичного об’єднання Шевченко О.В. проаналізували та оцінили якість проведення даного уроку відповідно до технологічної картки аналізу уроку з фізичної культури.

Під час підведення остаточних підсумків методистом районного методичного кабінету Гавриш З.І. надано рекомендації вчителям фізичної культури для врахування в подальшій роботі.

Застосування індивідуально-диференційованого підходу під час фізичного виховання учнів вважати суттєвим чинником в організації особистісно-орієнтовного фізичного виховання, підвищення їх рухової активності, зміцнення здоров’я та вироблення в них стійкої мотивації до занять фізичною культурою та спортом.

Вчителям фізичної культури:

- при проведенні уроків фізичної культури, фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів застосовувати індивідуальний та диференційований підхід до учнів та дозувати навантаження відповідно до груп здоров’я;

- удосконалювати матеріально-технічну базу з фізичної культури, систематично проводити фізкультурно-оздоровчі заходи в режимі робочого дня.« повернутися до списку новин