Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-нарада педагогів організаторів та класних керівників

Відповідно до  плану роботи методичного кабінету відділу освіти, 11 вересня 2019 року в приміщенні районної бібліотеки пройшов семінар-нарада педагогів-організаторів та класних керівників закладів загальної середньої освіти Золотоніського району.

Під час наради Вощук Оксана Петрівна, методист РМК,  звернула увагу на  нормативно-правову базу з питань виховної роботи у 2019-2020 навчальному році. Учасники наради обговорили  планування виховної роботи в закладах, поділилися досвідом співпраці педагога-організатора та класного керівника у закладі, родзинками своїх педагогічних напрацювань, отримали поради колег та спланували спільну роботу районних методичних об’єднань педагогів – організаторів та класних керівників.

Цікавим і пізнавальним як для професійної діяльності так і для особистого використання став  виступ Собка Сергія Васильовича на тему  «Розуміння емоційного інтелекту». Учасники зустрічі отримали практичні поради для саморегуляції емоційного стану педагога, розуміння емоцій дітей та дорослих, способи вирішення конфліктних ситуацій.« повернутися до списку новин