Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум учителів фізичної культури

21 жовтня 2019 року на базі Шабельниківського НВК відбувся районний семінар-практикум учителів фізичної культури з теми:»Шляхи покращення мотивації учнів до занять фізичної культурою». Застосування нетрадиційних форм та методів проведення уроку, нестандартного обладнання, інноваційних технологій та теоретичних знань про здоровий спосіб життя є суттєвим чинником виховання інтересу та вироблення стійкої мотивації учнів до занять фізичною культурою та спортом, підвищення їх рухової активності, зміцнення здоров’я тощо.

Відкрила семінар директор навчального закладу Валентина Наумейко, яка ознайомила з планом методичного заходу і представила презентацію щколи.

У практичній частині семінару відвідали урок в 11 класі з варіативного модуля «Волейбол. Вдосконалення передачі м’яча зверху та знизу, подачі на точність» під керівництвом учителя Сергія Носа, який творчо підійшов до організації та проведення уроку, використав сучасні педагогічні технології, зорієнтовані на розвиток особистості.

Керівник районного методичного об’єднання учителів фізичної культури Олександр Шевченко поділився досвідом роботи щодо формування позитивного ставлення учнів до уроків фізичної культури. Методист РМК акцентувала увагу учасників семінару на організацію та проведення шкільних та районних змагань.

Фінальною частиною семінару стала товариська зустріч з волейболу між учнями 11 класу та учителями закладів загальної середньої освіти району.« повернутися до списку новин