Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Скорик Наташа, учениця Ковтунівського НВК, представлятиме Україну на Міжнародній олімпіаді з астрономії

З 17 по 22 червня 2022 року Скорик Наталія, учениця 11 класу Ковтунівського НВК Новодмитрівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області взяла участь у відбіркових зборах для участі в Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики 2022 року, яка буде проходити у Грузії (м.Кутаїсі).

Цього року, внаслідок дії воєнного стану, збори  складалися лише з контрольних робіт. Контрольні роботи виконувалися учасниками самостійно, використовувати допоміжні матеріали або засоби комунікації було заборонено. Під час виконання завдань запропонованих контрольних робіт кожен учасник мав увімкнути камеру, щоб тренер міг його добре бачити.

Після написання розв’язку задачі, учасник в межах встановленого часу мав сфотографувати власний розв’язок та надіслати тренеру. Розв’язки, що надіслані з безпідставною затримкою не розглядалися.

 У відбіркових зборах на Міжнародну олімпіаду з астрономії брали участь 19 учасників, з яких повинні були відібрати 10. В основному це учні, які навчаються у фізико-математичних спеціалізованих закладах освіти,  закладах освіти з поглибленим вивченням фізики та астрономії великих міст України, переможці минулорічних всеукраїнських та міжнародних олімпіад і серед них наша Наташа Скорик із Ковтунівського НВК.

Учасники зборів працювали надзвичайно напружено! Адже за 5 днів зборів вони розв’язали 65 задач (працювали у ІІ зміни -  вранці і ввечері). За результатами журі максимальна кількість балів, яку набрали учасники становила 442 бали, мінімальна – 33,5 бали.  Наташа набрала 238 балів і пройшла відбір у команду, яка буде брати участь у Міжнародній олімпіаді.

Це величезний успіх Наташі та її мудрої наставниці Малої Ольги Гаврилівни, вчительки фізики та астрономії Ковтунівського НВК.  Низький уклін Вам, Ольго Гаврилівно, за те, що не втомлюєтесь вкладати  в своїх учнів  знання і любов, за те, що ніколи не шкодуєте своїх сил, емоцій, часу і турботи. Спасибі за Ваше виховання і освіту. Бажаємо Вам, наша зірочка, довгих років успішного викладання, невичерпного ентузіазму та оптимізму, світлого щастя в житті і добрих чудес на життєвому шляху. А Наталочці бажаємо успіхів на всіх олімпіадах, в яких вона буде брати участь. Хай допомагає тобі в цьому Бог. Ми горді з того, що ти прославлятимеш  свій маленький, але такий потужний заклад освіти на міжнародному рівні.

 

 « повернутися до списку новин