Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Олімпійський тиждень на Золотоніщині

Не лише навчанням, а й спортом живуть шкільні родини навчальних закладів Золотоніського району. У них фізичному вихованню приділяють неабияку увагу. Кожний початок навчального року в навчальних закладах розпочинається з «Олімпійського тижня» та Декади фізичної культури та спорту. Більшість заходів на олімпійську та спортивну тематику присвячується Дню фізичної культури та спорту, який відзначається саме  у вересні.

"Спорт - це не хобі, спорт - це спосіб життя!" - під таким гаслом протягом 07.09.2018 по 14.09.2018 р. на базі шкіл Золотоніської районної ради Черкаської області проходив Олімпійський тиждень під назвою «Олімпійські резерви». Під час проведення заходів участь брали учні 2-11 класів. Школярі активно долучилися до участі в цьому тижні, організаторами якого були  вчителі фізичного виховання.

На стадіонах та в спортивних залах проводились змагання з легкої атлетики, «Старти надій», «Весела естафета», футболу, волейболу, флешмоби «Ми за здоровий спосіб життя» (5-11 класи), спортивні свята «У пошуках Олімпійського вогню» (5-11 класи). Після проведення були визначені та нагороджені почесними грамотами переможці змагань.

Під час Олімпійського тижня в школах був проведений відкритий урок з фізичної культури «Енциклопедія олімпійського спорту». Метою якого було висвітлення історії виникнення олімпійських ігор та українських переможців. В учнів розвивались любов до спорту та здорового способу життя. Формувались в учнів ключові компетентності: соціальна (здатність до співробітництва, взаєморозуміння, соціальної активності, основ здорового способу життя), мотиваційна (формування особистісних уявлень про престижність високого рівня здоров’я та фізичної підготовленості) та функціональна (здатність до оперування знаннями про рухову активність, знаннями з історії фізичної культури та спорту), які відображають низку вимог до фізкультурної діяльності, що поступово розширюється й удосконалюється. Виховувались патріотичні якості учнів та любов до Батьківщини.

 Вчителі фізичної культури намагаються заохотити якомога більше дітей до занять фізичною культурою і спортом, щоб вони відмовлялися від шкідливих звичок та вели здоровий спосіб життя.



« повернутися до списку новин