Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум для вчителів фізики та математики

18 жовтня 2018 року у Пальмірській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів фізики і математики на тему: "Використання ІКТ на уроках фізики та математики як дієвий засіб розвитку творчої компетентної особистості". У ході семінару учителі фізики та математики Золотоніського району ознайомилися з досвідом роботи своїх колег. Кир'яченко Людмила Петрівна, учитель фізики, показала елементи експериментальної методики вивчення курсів фізики: симулятори процесів, програму Geo Gebra, Learning Apps. Учитель математики Олена Генріхівна Гриценко продемонструвала електронні ресурси, які вона використовує на уроках математики (математичні ігри онлайн, сайт Міксіке, калькулятор дробів, програмні засоби для підтримки навчання математики).

У ході практичної частини учасники семінару мали змогу попрацювати з цифровим вимірювальним комплексом "Einstein".

Всі учасники семінару вдячні за теплий прийом та змістовні розповіді про свої напрацювання директору школи Лосіцькому Володимиру Миколайовичу, учителям Гриценко Олені Генріхівні та Кир'яченко Людмилі Петрівні.

Педагоги, які були присутні на семінарі, дійшли висновку, що актуальним завданням сьогодення є застосування інтерактивних технологій, електронних джерел для модернізації освітнього  процесу. Сучасний педагог, поєднуючи традиційні та інноваційні прийоми, повинен сприяти інтегрованій, дослідницькій творчій діяльності учнів, спрямованій на отримання результатів.« повернутися до списку новин