Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Нарада заступників директорів закладів освіти

4 грудня 2018 року на базі Кропивнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась нарада заступників директорів закладів освіти району. Роботу семінару розпочали з  «Світлиці» - одного з центрів національного виховання учнів та шкільної бібліотеки – сучасного інформаційного центру школи. Вчитель 1 класу Стеценко Галина Петрівна провела практикум «Впровадження Концепції Нової української школи», на якому продемонструвала «ранкову зустріч», де було використано: вітання, групову роботу, щоденні новини, крісло автора. Вчитель продемонструвала створені у класі навчальні осередки та роботу з першокласниками за останні 13 тижнів. Методист РМК Щепак Валентина Михайлівна зазначила, що у 34 навчальних закладах району створені  освітні середовища, а саме навчальні осередки. В даному закладі вчитель Стеценко Г.П. створила сучасний освітній простір спільно з батьками та адміністрацією закладу, який складається з 7 навчальних осередків  для комфортного навчання та  співпраці учнів, учителя і батьків.

Вчитель інформатики Сальніков Олексій Олександрович провів фрагмент заняття з учнями 10 класу «Мережева академія CISCO»,  учитель англійської мови Филь Людмила Анастасівна, презентувала проект, у якому брали участь учні  Кропивнянської школи «Шляхами козацької слави», директор школи презентувала другий козацький клас – як одну із форм патріотичного виховання. Пузєєва Любов Андріївна, заступник директора з навчально-виховної роботи розповіла про особливості підготовки учнів школи  до ЗНО-2019.

         У  другій частині наради були розглянуті питання:

  • Про хід атестації педагогічних працівників (Ілляшенко В.Б., Лисак Т.О.)
  • Про результати проведення І етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» (Лисак Т.О., Ілляшенко В.Б.)
  • Про результати участі учнів району у інтернет-олімпіадах та ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад (Лисак Т.О.)
  • Про ведення шкільної документації в закладах освіти (Хилько В.О.)

Учасники семінару відзначили системну роботу адміністрації закладу по впровадженню Концепції Нової української школи та творчий підхід до навчання і виховання учнів.

Підготовка до ЗНО (презентація Пузєєвої Л.А., заступника директора Кропивнянської ЗОШ І-ІІІ ст.)« повернутися до списку новин