Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

IV районний фестиваль педагогічних інновацій "Від ідеї - до технології"(природничо-математичний напрям)

26 березня 2019 року на базі Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап районного фестивалю педагогічних інновацій "Від ідеї - до технології" (природничо-математичний напрям). Про інноваційну  діяльність педагогічних колективів та педагогічних працівників  Золотоніського району доповіли Лисак Т.О., завідувач  РМК відділу освіти  Золотоніської РДА та методист РМК Олексієнко В.П.  До уваги учасників фестивалю були представлені:     презентація роботи  ШМО вчителів природничо-математичного циклу Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчителі шкільного методичного об’єднання) та  інноваційні ідеї педагогічних працівників району:                          

 1) Теорія успіху та методика підготовки учнів до олімпіади з інформаційних технологій. (Саєнко Антон Миколайович, учитель інформатики Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів).

 2) «Використання інернет-ресурсів на уроках фізики та  математики. Лепбук як новітній засіб навчання» (Гавриш Ольга Миколаївна, учитель математики та фізики Дмитрівського НВК)

 3)  «Використання інтерактивних програм для формування ключових і предметних компетентностей у вивченні предметів природничо-математичного циклу. (Якименко Олена Анатоліївна, учитель інформатики та математики Гладківщинського НВК)

4) Використання ментальних карт та хмари слів як технології креативності в навчальному процесі (Гмиря Людмила Олександрівна, учитель математики Богуславецького НВК)

5) «Сучасні технології, методи, прийоми  викладання біології» (Ярмоленко Лариса Михайлівна, вчитель біології  Дмитрівського НВК)

6) Використання цифрової лабораторії Ейнштейн (Старікова Валентина Миколаївна, учитель біології Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ст.)

7)  Дар у кубі. Районні змагання з спідкубінгу (Білойваненко Наталія Олександрівна, учитель інформатики Коробівського НВК ).

8) Проект "Культура добросусідства" (Москаленко Т.М., заступник директора Богуславецького НВК).

Учасники фестивалю вдячні доповідачам за дуже цікаві і змістовні презентації свого інноваційного досвіду та  педагогічному колективу Гельмязівської школи за гостинність.

 

 « повернутися до списку новин