Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар заступників директорів ЗЗСО

18 квітня 2019 року на базі Подільського НВК відбувся семінар-практикум заступників директорів закладів освіти району на тему «Сучасні підходи до організації навчально-методичної роботи на основі особистісно-розвивального принципу: наступність між довкіллям і початковою школою».

У роботі семінару Приходько Тамара Іванівна, вихователь дошкільної установи, продемонструвала фрагмент заняття «Рослини навесні», а вчитель 1 класу Семенело Катерина Миколаївна – масштабне використання цеглинок в освітньому процесі.

Актуальність проблеми взаємодії в роботі школи та дошкільного закладу обумовлена необхідністю безперервної освіти підростаючого покоління. Школа і дошкільні установи - дві суміжні ланки в системі освіти, і наше головне завдання - забезпечити якісний перехід дитини з однієї сходинки на іншу.

Заступники директорів стали гостями мистецької вітальні О.М.Вертинського, поринули в чарівний світ музики, танцю та пісні. Головною дійовою особою, натхненником, організатором вітальні  є методист РМК відділу освіти А.Ю.Логінов, який поетично, творчо, натхненно веде гостей мистецької вітальні у світ прекрасного.

У ІІ частині семінару відбулась виробнича нарада, яку провели методисти РМК Щепак В.М., Вощук О.П. та завідуюча РМК Лисак Т.О.« повернутися до списку новин