Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Школа передового педагогічного досвіду на базі Домантівського НВК

24 січня на базі Домантівського НВК відбулося засідання Школи передового педагогічного досвіду для учителів української мови  і літератури. Метою заходу було ознайомлення з досвідом роботи  Цюри Катерини Олексіївни, директора закладу, учителя вищої категорії, учителя-методиста та Бебко Валентини Миколаївни, учителя вищої кваліфікаційної категорії, старшого вчителя закладу.

         До уваги колег було презентовано використання передових педагогічних технологій та форми роботи, які стимулюють і підтримують інтерес до вивчення української мови і літератури.

Цюра Катерина Олексіївна у своєму педагогічному досвіді практикує засоби національно-патріотичного виховання, тому урок з літератури рідного краю було присвячено творчості Сергія Носаня. Учитель разом з учнями 9 класу проаналізували твір, дали характеристику образів: героїв років війни та героїв сьогодення, також старшокласники декламували поезії, зачитували есе.  

Учитель Бебко В.М. з учнями 6 класу активізувала пізнавальну роботу на уроці літератури: ознайомлення із книгою-новинкою  зі шкільної бібліотеки, а також звернула увагу колег-учителів на форми роботи, які покращують рівень успішності,  з підготовки до ЗНО в 11 класі. Валентина Миколаївна наголосила, що у своїй роботі запроваджує використання ІКТ та все ж таки віддає перевагу живому слову.

         У Домантівському НВК вже кілька років тому було створено «Козацьку республіку». Саме головний отаман та ансамбль юних козачок зустрічали гостей, вітали піснею-гімном, запевняючи, що славні домантівчани є нащадками славних козаків.

        « повернутися до списку новин