Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Учні Богуславецького та Коврайського НВК - учасники Всеукраїнської конференції

З метою виховання юних громадян України на національних зразках високої духовності, людської гідності і любові до України, формування у підростаючого покоління поваги до історичного минулого свого народу, визначення впливу історичних постатей на процеси державотворення у Черкасах 26-27 березня 2018 року проводилася ІІІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття».

Учасниками конференції стали учениця 11 класу Богуславецького НВК ім. М. Максимовича Батир Тетяна та учениця 10 класу Коврайського НВК ім. Г. Сковороди Цокур Руслана. Під керівництвом вчителів Москаленко Т.М. та Різник Л.Л. школярки досліджували державотворчі процеси в України, роль і місце видатних постатей краю у формуванні основ державності.

У вітальному слові Неділько С.В., директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді звернувся до учнів-учасників з різних областей України, їхніх наставників та зазначив актуальність процесу державотворення. Важливо, що конференція відбувається у знаковий час – сторіччя Української революції.

Батир Тетяна захищала краєзнавчу розвідку на тему «Іван Гончар – провісник національного відродження», а Цокур Руслана – дослідження на тему «Ідея консолідації нації в політичній діяльності Андрія Лівицького».« повернутися до списку новин