Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар заступників директорів ЗЗСО у Богуславецькому НВК

30 січня 2020 року на базі Богуславецького навчально-виховного комплексу відбувся районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Проектна діяльність – складова інноваційного освітнього середовища».

Педагогічний колектив школи використовує у своїй навчально-виховній роботі дослідно-експериментальну, проектну діяльність з 2013 року. У 2018 році успішно завершилась дослідно-експериментальна робота за темою «Гармонізація суспільних та особистісних інтересів учнів на засадах творчої спадщини Михайла Максимовича в контексті національно-патріотичного виховання». Але педагогічний колектив на чолі з директором Бондар В.М. та заступником директора Москаленко Т.М. не зупинився на досягнутому і, керуючись словами видатного педагога Олександра Захаренка, про те, що школа, як особистість, не може бути копією іншої, вирішив продовжити роботу ще в декількох всеукраїнських проектах. Учасникам семінару  було запропоновано такі форми роботи:

 1. Фрагмент ранкової зустрічі з використанням цеглинок LEGO (1 кл., Головко Л.М., вчитель вищої категорії).
 2. Проект «Культура добросусідства» для формування математичної компетентності (2 кл., Кобець Л.М., вчитель І категорії).
 3. Проект «Абетка харчування» для формування здоровязбережної компетентності (3 кл., Шестопал Г.В, вчитель вищої категорії, старший учитель).
 4. Шкільний проект «Музей – простір формування громадянської свідомості» (Москаленко Т.М., вчитель-методист).
 5. Елементи уроку англійської мови «Healthy Food» з використанням інноваційних технологій міжнародних проектів (6 кл., Озірська А.А., вчитель вищої категорії).
 6. Фрагмент години спілкування тематичного навчально-виховного середовища «Людина – мала Батьківщина» (5 кл., Гмиря Л.О., вчитель вищої категорії).
 7. Живий рекламний ролик проекту «Абетка патріота Золотоніщини» для формування громадянської компетентності (7 кл., Головка Л.М., вчитель вищої категорії, старший учитель).
 8. Проект «Кар’єра зі школи» для формування соціальної компетентності (10, 11 кл., Мартиненко Л.Г., Верещака О.В., вчителі І к.).
 9.  Елемент тренінгу для заступників директорів з національно-патріотичного виховання (заступник директора Богуславецького НВК Москаленко Т.М., вчитель-методист).

В рамках семінару була проведена нарада заступників директорів, на якій виступили Лисак Т.О., завідувачка РМК та Гавриш З.І., методист РМК з такими питаннями:

 • Про підсумки участі закладів освіти у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів.
 • Підготовка до ЗНО -2020.
 • Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти.
 • Моніторинг наповнюваності сайтів закладів освіти.
 • Підготовка до проведення виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини - 2020».

Учасники семінару висловили педагогічному і учнівському колективам глибоку вдячність за змістовний і дуже цікавий семінар.« повернутися до списку новин