Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Юні дослідники познайомились із перспективними напрямами досліджень у галузі природничих наук

  1 жовтня 2019 року на базі відділу освіти обдаровані діти Золотоніського району та їх наставники зустрічались  з працівниками Черкаського територіального відділення Малої академії наук  Драник Наталією Олексієвною, керівником Черкаського відділення МАН, та Власенко Валентиною Леонідівною, методистом Черкаського МАН, які познайомили юних дослідників з основними напрямами та найважливішими проблемами фундаментальних досліджень у галузі природи, технічних і гуманітарних наук основними правилами оформлення конкурсних робіт.

     Учасники зустрічі  мали можливість поспілкуватися із співробітниками Національного центру «Мала академія наук  України».  Шиховцева Людмила  Євгеніївна розповіла про лабораторний комплекс Національного  центру "Мала академія наук України" - МанЛаб. МанЛаб пропонує  допомогу у наукових та навчальних дослідженнях учням шкіл України в  дистанційному та очному режимі і спеціалізується на дослідженнях у  галузях природничого напрямку: фізика, хімія, біологія, географія,  астрономія.

  Молодий науковець, співробітник МАН України, Шиховцев Юрій  Сергійович ознайомив присутніх з перспективними напрямками  досліджень у галузі природничих наук та розповів про квантові комп'ютери.

    Юні дослідники подякували науковцям за цікаву інформацію, учні із Ковтунівського НВК Власенко Сергій, Скорик Наталія та Мірошніченко Дмитро разом із своїм наставником Малою Ольгою Гаврилівною поділились досвідом роботи у МАН, Літніх школах, які організовує МАН для обдарованих учнів та з новими творчими   ідеями повернулися додому. А далі навчання у МанЛаб…« повернутися до списку новин