Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Роль класного керівника у формуванні громадянської компетентності школярів

Гостинно зустріла Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. класних керівників закладів освіти району 17.12.2019 року на семінарі «Роль класного керівника у формуванні громадянської компетентності школярів». Все це дійство можна порівняти з калейдоскопом яскравих подій. Учасники семінару побували в резиденції Святого Миколая, який радісно привітав з прийдешніми новорічними святами, та в зимовому фітобарі, де учні 8 класу пригостили смачним свіжозавареним чаєм.

        Класні керівники району завітали у Світове кафе «Шкільне методичне об’єднання класних керівників», господинею якого була сама директорка закладу Рідько Алла Миколаївна. Класні керівники розділились по групах: «Учні», «Вчителі», «Батьки», «Громадськість». У формі міні-тренінгу учасники семінару вирішували надзвичайно важливі питання боротьби зі шкідливими звичками у школярів, виховання в дітей відповідальності, товариськості, довіри, щирості у відносинах, великодушності та доброти.

        Виховну систему школи вдало презентувала заступник директора з навчально-виховної роботи Орап Ірина Вікторівна.

         Класний керівник 9 класу, вчитель української мови та літератури, Заслужений вчитель України Макаренко Володимир Миколайович, провів екскурсійний огляд етнографічного музею; майстер-клас разом з учнями 5 класу показала Кошик Людмила Миколаївна.

         Ярмарок талантів Вознесенської загальноосвітньої школи вразив всіх учасників своєю багатогранністю та яскравістю кольорів.

        Родзинкою семінару був виступ вчительського танцювального ансамблю, який поставив жирну крапку успіху у всьому дійстві.

       Велика подяка всьому колективу, адміністрації закладу за гостинність, позитивний настрій, якісно підготовлений та проведений семінар.

    

 « повернутися до списку новин