Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Колегія відділу освіти

Реформа середньої освіти в Україні орієнтована на те, щоб випустити зі школи всебічно розвинену, здатну до критичного мислення цілісну особистість, патріота з активною позицією, інноватора, здатного змінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя.

Відповідно до плану роботи відділу освіти Золотоніської РДА 01 березня 2019 року відбулася виїзна нарада керівників закладів загальної середньої освіти. Мета-ознайомити учасників з основними сучасними тенденціями з формування навчального середовища відповідно до положень Концепції «Нова українська школа». Досвід роботи з цього питання творчо представили керівники закладів району та вчителі 1 класів Кропивнянської, Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ст.(директори Вітович В.П.,Саєнко М.В., вчителі Стеценко Г.П., Водяник Н.В.), Коробівського НВК (директор Маленко Л.І.та педагоги Тарнавська І.О., Лінкова В.І., Поліщук В.Г.).

Розвивальне освітнє середовище у початковій школі - педагогічна умова становлення особистості. Саме створення сучасного навчального середовища є перетворення навчання на яскравий елемент життя. Вчителі перших класів познайомили присутніх з сучасним дидактичним арсеналом, який використовується на уроках у процесі навчання, а також навчальними осередками, які слугують для проведення різних видів навчальної діяльності.

Адміністрації закладів, батьки, вчителі, учні даних закладів об’єднані спільними цілями та прагненнями, є добровільними й зацікавленими, рівноправними учасниками освітнього процесу, відповідальними за результат. Школи ініціюють залучення родини до побудови освітньої траєкторії дитини.

Учасники семінару отримали рекомендації щодо  створення  сучасного освітнього середовища та впровадження компетентнісного підходу до організації навчально-виховного  процесу в загальноосвітніх навчальних закладах.

Після наради відбулась колегія відділу освіти.« повернутися до списку новин