Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Засідання школи молодого вчителя хімії

Перші роки роботи в закладі освіти для вчителя завжди є складними, сповненими пошуку себе в педагогічній діяльності, пошуку оптимального стилю спілкування із дітьми.

Новий етап у розвитку шкільної освіти пов'язаний з упровадженням компетентнісного підходу до формування змісту та організації освітнього процесу. Це вимагає певного підвищення професійної майстерності вчителя. 22 жовтня 2018 року на базі Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання школи молодого вчителя хімії з теми  «Сучасний вчитель в новій українській школі». Своїми педагогічними знахідками з учасниками зібрання поділилася Людмила Тимофіївна Бобейка, учитель хімії та біології на уроці в 9 класі по темі: «Електролітична дисоціація. Реакції йонного обміну».

Систематична робота з молодими спеціалістами спрямована на забезпечення вдосконалення всіх компонентів вчителя до навчально-виховної діяльності, у результаті чого зростає рівень її ефективності.

Керівник школи Кошик Л.М. зупинилась на питанні сучасного уроку в контексті компетентнісного підходу. Під час засідання молоді колеги разом із наставниками обговорили питання форм організації освітнього процесу за новою Типовою освітньою програмою, навчально-методичне забезпечення предмету, планування роботи з учнями при підготовці до олімпіад, конкурсів.« повернутися до списку новин