Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Тренінги для вчителів початкових класів

З 26-28 березня на базі відділу освіти Золотоніської РДА відбулася ІІ сесія семінарів-тренінгів з питань підготовки вчителів початкових класів до роботи в Новій українській школі.

У теоретичних частинах семінарів-тренінгів вчителі ознайомлювалися з основними підходами до організації навчально-виховного процесу,  особливостями Державного стандарту, структурою ранкових зустрічей, модельними програмами та із сучасними освітніми технологіями, які будуть застосовуватися вчителями у Новій українській школі. 

Програма практичної частини  тренінгів була побудована таким чином, щоб продемонструвати роботу вчителя першого класу впродовж дня. Учасники семінару брали участь у різних видах діяльності: складання і проведення ракових зустрічей, оформлення середовищ згідно Нової української школи, виготовлення лепбуків, складання і проведення фрагментів інтерованого курсу «Я досліджую світ». Всі практичні частини семінару вчителі початкових класів виконували в групах.

Вчителі району відкрили для себе світ інших підходів до навчання дітей молодшого шкільного віку.  Вони чітко розуміють, у чому полягає реформа освіти, яка перебудовує школу з надання знань до школи компетентностей для життя у сучасному часі.« повернутися до списку новин