Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Змагання до Міжнародного дня туризму

25 вересня 2019 року територія Пальмірської ЗОШ стала місцем збору 8 команд юних туристів Золотоніського РБДЮТ із 7 закладів загальної середньої освіти: Вознесенська ЗОШ (керівник Чухрай Г.В.), Гладківщинський НВК (керівник Литовченко С.М.), Драбівецький НВК (керівник Баранник О.А.), Золотоніський РБДЮТ (керівник Плисак Н.М.), Пальмірська ЗОШ (керівник Магазінова В.В.), Піщанська ЗОШ (керівник Шандра М.В.), Подільський НВК (керівник Фурса М.І.)

Усіх зібрали районні змагання з пішохідного туризму, які були приурочені Міжнародному дню туризму. Колектив Пальмірської ЗОШ підготував чудове відкриття змагань.

Юні туристи демонстрували свою майстерність на шести етапах: спуск по схилу із самонаведенням, підйом по схилу з самонаведенням та зняттям етапів, навісна переправа через яр, переправа по паралельно натягнутим мотузкам, вертикальний маятник, траверс схилу із самонаведенням. Змагання були досить складними по техніці виконання та по фізичних зусиллях, які мали прикласти учні. Необхідно було правильно, швидко та уважно розрахувати кожен рух, не втратити спорядження, у відповідній послідовності користуватися карабінами, вісімками, мотузками, прусиками, і не забувати про особисту страховку, адже безпека -  понад усе.

У запеклій боротьбі перемогу у командних змаганнях здобули туристичного гуртка РБДЮТ «Граніт», учні Гладківщинського НВК, ІІ і ІІІ місця здобули команда «Едельвейс» Золотоніського РБДЮТ та команда «Екстрім» Вознесенської ЗОШ відповідно. Переможці і призери отримали медалі і грамоти.

На завершення змагань усіх учасників, керівників та суддів господарі пригостили  смачною туристською кашею.

Пройшов день, як одна мить: у змаганнях, турботах, підрахунках хвилин і секунд, нагородженнях. Втомлені, але задоволені поверталися учасники додому з впевненістю, що незабаром знову зустрінуться, щоб поділитися досвідом, позмагатися, перевірити свої вміння і, звичайно , в першу чергу, зустрітися із давніми друзями, поділитися враженнями і зробити чергове селфі на довгу взаємну пам'ять!« повернутися до списку новин