Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Вітаємо з перемогою на Спартакіаді працівників закладів освіти

21 квітня Черкаський обком Профспілки провів Спартакіаду серед працівників закладів освіти області. Участь у змаганнях брали 23 команди.

Золотоніський район представляли 13 учасників команди – членів галузевої Профспілки: Микола Пономаренко, Скориківська ЗОШ (шашки); Вікторія Голубович, Кропивнянська ЗОШ (шашки); Малий Іван, Ковтунівський НВК (шахи); Ліна Булах, Коробівський НВК (шахи); Наумейко-Калініч Леся, Шабельниківський НВК (настільний теніс); Гончаренко Вадим, Пальмірська ЗОШ (настільний теніс); Сергій Дробітько, Богуславецький НВК (біг (до 35 років), стрибок в довжину з місця); Вікторія Передерій, Привітненський НВК (біг (до 35 років), стрибок в довжину з місця); Мороз Олег, Скориківська ЗОШ (біг (за 35 років), стрибок в довжину з місця); Ісаєнко Наталія, Софіївський НВК (біг (за 35 років), стрибок в довжину з місця); Олексій Рибалка, Піщанська ЗОШ (підтягування на перекладині); Юрчук Катерина, Гельмязівська ЗОШ (віджимання); Людмила Лосіцька, голова районної профспілкової організації (дартс).

У результаті напруженої боротьби маємо два ІІ місця:

настільний теніс (жінки) – Наумейко-Калініч Леся (до речі, як і під час районної Спартакіади, поряд із Лесею була її маленька донечка);

стрибки в довжину з місця – Сергій Дробітько;

одне ІІІ місце: підтягування – Олексій Рибалка.

А головним здобутком стала загальнокомандна перемога: маємо І місце (295 очок). 

Боротьба була запеклою, до останнього за першість боролися кілька команд, які йшли з розривом у 4-5 очок. Долю нашого першого місця вирішили результати з шахів.

Вітаємо з перемогою наших основних суперників – команду Смілянського району, яка вибороли ІІ місце (290 очок), та команду Чорнобаївського району, яка має ІІІ місце (287,5 очок).

Щиро дякуємо всім учасникам команди! Ви у нас найкращі!!!Дякуємо організаторам: Ользі Жалдак, Валерію Данилевському, Світлані Панченко – за відродження традицій та популяризацію спорту. Валентині Денисенко за надання шкільного автобусу. А головне – всім велике спасибі за гарний настрій та взаєморозуміння!

P.S.: це вже наша друга перемога на обласній Спартакіаді!!!

 

Людмила Лосіцька,

голова Золотоніської районної організації

Профспілки працівників освіти і науки України.« повернутися до списку новин