Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Уроки англійської мови у Скориківській школі

19 жовтня 2018року у Скориківській загальносвітній школі І- ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум за темою «Сучасний урок іноземної мови в Новій українській школі: використання ІКТ, інтерактивних методів навчання, нових підручників та навчальних зошитів» для вчителів англійської мови району. Учасників районного заходу  гарними віршованими рядками про історію школи, її сьогодення та досягнення  вітала директор школи Тетяна Леонідівна Скорик та старшокласники. Потім була екскурсія- ознайомлення із стартовими можливостями початкової школи для реалізації  вимог Нової української школи. Учителі побачили куточки іноземної мови  для кращого засвоєння слів, фраз, різні види театру для дітей, навчальні ляльки.

         Учитель І-ої кваліфікаційної категорії Віктор Віталійович Порєчний запросив учасників семінару переглянути фрагменти уроків у 1, 6, 7 класах, де особлива  увага була зосереджена на  навчальних досягненнях учнів.

Віктор Віталійович  продемонстрував як він на своїх уроках навчає дітей розуміти усну та письмову мову, представлену в автентичних джерелах, впевнено спілкуватися англійською мовою.

         Під час роботи семінару-практикуму  методист районного відділу освіти Андрій Юрійович Логінов наголосив, що учні в 1 класі потребують не скільки  результату, скільки процесу навчання. Важливо створювати для учнів ситуацію успіху. Навіть невеличке досягнення надихає дітей.  Керівник районного методичного об’єднання  Валентина Григорівна Тумасова зазначила, що метою іншомовної освіти є формування іншомовної комунікативної компетентності для безпосереднього та опосередкованого міжкультурного спілкування, що забезпечує розвиток ключових компетентностей та задоволення різних життєвих потреб здобувача освіти.

 « повернутися до списку новин