Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум шкільних бібіліотекарів

10 жовтня 2017 р. на базі Хрущівського НВК відбувся районний семінар-практикум шкільних бібліотекарів, який проходив у рамках "Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек." Семінар підготувала бібліотекар Потєхіна Катерина Іванівна. Темою заходу було: "Реалізація основних пріоритетів Нової української школи, усвідомлення учнями ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини, здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя".

Учасники семінару відвідали шкільну бібліотеку, познайомилися з книжковими виставками та досвідом роботи бібліотекаря Потєхіної К.І. по проведенню місячника шкільних бібліотек. Було проведено благодійну акцію «Подаруй бібліотеці книгу з власним автографом», яка є традицією школи, під час якої було подаровано учнями кожного класу багато цікавих, яскравих книг для шкільної бібліотеки. Учасники семінару оглянули виставку малюнків "Здоров'я сьогодні і на все життя". Разом з учнями 2-5 класів бібліотекар організувала гру-квест "Стежинками здоров'я" за участю учасників семінару. Діти мандрували станціями "Здорового харчування", "Природничою", "Гігієнічних знань", "Безпеки", "Чомучок", "Спортивною". Яскравим, пізнавальним та цікавим видався цей захід.

Потім всіх гостей учні школи запросили на святковий концерт "Там, де живе мудрість".

Хоч із запізненням, але вітали щирими словами, піснями і танцями шкільних бібліотекарів з їх професійним святом. Методист Литвиненко Л.Я. розповіла про стан забезпечення підручниками учнів 1-11 класів. Станом на 15 вересня всі учні району забезпечені навчальною книгою на 100%. Особливу увагу звернула на перерозподіл підручників між школами, правильне ведення документації та проведення різноманітних заходів по бережливому ставленню школярів до навчальної книги. Семінар – практикум був підготовлений та проведений на високому професійному рівні.« повернутися до списку новин