Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Міжнародна конференція "Сковородинські читання"

5-7 жовтня 2017 р. директор Коврайського НВК імені Г.С.Сковороди Різник Людмила Леонідівна взяла участь у Міжнародній конференції “Сковородинські читання”, яка проходила в м. Переяслав-Хмельницький. Різник Л.Л. презентувала досвід роботи школи над дослідно-експериментальною темою “Впровадження філософсько-педагогічних ідей Г.С.Сковороди в навчально-виховний процес засобами педагогіки практичної дії”.

Впродовж 28 років Переяславські Сковородинські читання переросли в Міжнародну наукову конференцію. Центр Сковородинознавства Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди на чолі з доктором філологічних наук, професором кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання, академіком Академії вищої освіти України М.П. Корпанюком постійно залучає до наукових досліджень життєвого і творчого спадку Г.С.Сковороди педагогічну громадськість України та зарубіжжя.

6 жовтня відбулося виїздне засідання секцій у м. Чорнухи Полтавської області – на батьківщині Г.С.Сковороди. Учасники конференції поклали квіти до погруддя філософа, взяли участь у відкритті художньої виставки, яку підготували викладачі та студенти Переяслав-Хмельницького університету. Громада Чорнух на сцені районного Центру дозвілля вітала учасників зібрання літературно-музичною композицією “Благословенні ви, сліди, мандрівника Сковороди”. Гості оглянули нову експозицію меморіального музею.« повернутися до списку новин