Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Сучасний урок німецької мови: який він?

Це питання творчо обговорювали вчителі німецької мови району під час засідання, яке відбулося 18 вересня 2017 року у залі районного відділу освіти. Методист районного методичного кабінету Андрій Юрійович Логінов та керівник районної творчої групи вчителів німецької мови Світлана Миколаївна Ткач (Хрущівський НВК) ознайомилися з новими підходами до календарного та поурочного планування, форми організації навчально-виховної роботи на сучасному уроці німецької мови.  

У рамках підготовки до проведення І та ІІ етапів всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» методист РМК Валентина Михайлівна Щепак ознайомила з умовами, особливостями рейтингового оцінювання конкурсних робіт, вимогами до відеороликів – представлення та самопрезентації.

Учителі приступили до реалізації планів щодо проведення в районі Року німецької мови: були запропоновані спільні виїзні семінари з науковцями та викладачами ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького, районний захід з німецької мови для учнівської молоді у Шабельниківському НВК, науково-практичний семінар у Калениківському навчально-виховному комплексі.

Ми віримо, що активізація творчого потенціалу вчителів допоможе мотивувати учнів до вивчення німецької мови та поширить нові педагогічні родзинки серед педагогів під час чергового районного Фестивалю педагогічних інновацій «Від ідеї – до технології».« повернутися до списку новин