Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу МАН - учні Ковтунівського НВК

     З 14 по 17 травня  у м. Києві проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2021 році у форматі онлайн. У цьому році більше 100000 учнів були учасниками цього шанованого конкурсу, до фіналу  дійшли близько 1000 учнів, серед них були і учні Ковтунівського НВК Скорик Наталія та Власенко Сергій.

      17 травня журі конкурсу підвело підсумки  і визначило, що   Скорик Наталія, учениця 10 класу Ковтунівського НВК Новодмитрівської сільської ради Золотоніського району, яка  працювала у відділенні фізики і астрономії (секція «Астрономія та астрофізика»)   прославила всю Черкаську область, виборола І місце (94,7 балів). 

Власенко Сергій, учень 11 класу Ковтунівського НВК Новодмитрівської сільської ради Золотоніського району працював у відділенні фізики і астрономії (секція «Аерофізика та космічні дослідження») теж показав прекрасний результат і виборов ІІ місце (88,7 балів)

Відповідно до Положення про стипендії Президента України для переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, затвердженого Указом Президента України від 16 травня 2006 року № 398, переможці та призери III етапу конкурсу в кількості 120 осіб відзначаються стипендіями Президента України.

   Велика вдячність і пошана учням і їхній мудрій наставниці вчительці фізики і астрономії Малій Ользі Гаврилівні за величезну творчу, невтомну працю. Ви наша гордість, зразок справжнього вчителя-методиста, приклад для наслідування для всіх вчителів. Скільки сили, турботи, терпіння, материнської любові, мудрих порад, розуміння Ви вклали у своїх учнів, щоб вони змогли досягнути таких прекрасних результатів.  Спасибі Вам за вміння в кожній дитині відкривати талант та вести її до нових і нових перемог. Ольго Гаврилівно, ми Вам сьогодні дякуємо дуже за Вашу працю вчительську святу,  за розум осяйний, за мудрість й доброту від Бога. Уклін доземний за Вашу почесну працю педагога. Щиро вітаємо всіх вас  з черговою заслуженою перемогою. Так тримати!« повернутися до списку новин