Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Обласний семінар керівників органів управління освітою

14 листопада 2018 року Пальмірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гостинно зустрічала гостей з усієї Черкащини. Саме до цього інноваційного закладу з’їхалися керівники органів управління освітою Черкаської області на чолі з заступником начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Оксаною Іванівною Сімушиною, ректором КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» Наталією Миколаївною Чепурною, працівниками управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації для проведення обласного семінару на тему «Співпраця органів управління освітою з громадами як основа розвитку нового освітнього простору в умовах впровадження НУШ». На семінарі виступали голова Золотоніської районної адміністрації Олександр Анатолійович Лісовий та голова Золотоніської районної ради Валерій Петрович Саранча, які розповіли учасникам семінару як органи виконавчої влади, місцевого самоврядування дбають про розвиток освітньої галузі в Золотоніському районі,  що вдалося зробити для того, щоб і Пальмірська школа, і загалом освіта Золотоніщини успішно розвивалася. 
Відрадно, що Пальмірська загальноосвітня школа є зразком інноваційних технологій, сюди їдуть переймати досвід, як створити новий освітній простір в умовах впровадження Нової української школи. Цей навчальний заклад є закладом передового досвіду і гордістю не тільки Золотоніщини, а й України. Тут створено умови для творчої роботи педагогічного і учнівського колективів. За останні два роки у школу вкладено близько 4 мільйонів гривень. Закуплено класи-лабораторії біології, математики, хімії, фізики,  Лего. Школа має 4 інтерактивні дошки, новий комп’ютерний клас, 10 сучасних планшетів. Замінені всі вікна на енергозберігаючі, поміняні всі класні двері, збудована котельня на альтернативному паливі. Загалом, за останні три роки на капітальні і поточні ремонти навчальних закладів району вкладено 95 мільйонів гривень.

Начальник відділу освіти Валентина Василівна Денисенко звернула увагу на основні акценти нової української школи: новий зміст освіти, заснований на формуванні компетентностей, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві та створення нового освітнього середовища у 1 класах закладів освіти району. Учасники семінару оглянули нові сучасні кабінети школи та створені освітні середовища. Продовжив роботу обласний семінар у м.Золотоноші.« повернутися до списку новин