Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Онлайн-змагання з математики "Карібу"

  

Конкурс «Карібу» – це міжнародне онлайн-змагання з математики, яке проводиться командою представників з Канади та інших країн шість разів протягом навчального року окремо для учнів 2-х, 3 – 4-х, 5 – 6-х, 7 – 8-х, 9 – 10-х та 11 класів.

У 2020 – 2021 навчальному році пробний тур математичного конкурсу Карібу проходитиме в режимі онлайн 14 – 15 жовтня 2020 року, долучитися можна у зручний для учнів час, участь безкоштовна. Результати будуть відомі після закінчення другого дня конкурсу. Рейтинг кожного учня в Кубку Карібу визначається за 5 найкращими показниками у 6 змаганнях протягом навчального року.

Є кілька варіантів участі учнів у конкурсі:

– заклади освіти організовують участь, але дозволяють учням виконувати завдання вдома у визначений час;

– батьки організовують участь своїх дітей вдома, реєструючи їх у віртуальній школі Карібу.

Більш детальну інформацію про конкурс та особливості реєстрації можна дізнатися на сайті за посиланням:  https://cariboutests.com/

Крім того, рекомендуємо використовувати у роботі та навчанні додаткові матеріали Карібу (письмові розв’язки завдань, конкурси на поточний рік та за попередні роки, тести для проходження в Інтернеті, онлайн-ігри з математики та логіки, міні-курси в режимі онлайн тощо)значна частина яких є безкоштовними і доступними без реєстрації для участі у конкурсі.

Форма для реєстрації вчителів« повернутися до списку новин