A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
НОВОДМИТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Ресурс із тестовими завданнями PISA

Дата: 10.11.2022 09:36
Кількість переглядів: 117

Учителям пропонують до використання в роботі ресурс з тестовими завданнями міжнародного дослідження якості освіти PISA.

Зокрема, на офіційному сайті PISA опубліковано понад 80 завдань з математики – провідної галузі циклу 2022 року.

Також у спеціальному тестовому модулі налічується понад 300 цікавих практично орієнтованих завдань з математики, читання, природничо-наукових дисциплін.

Учителі зможуть впроваджувати елементи компетентнісно орієнтованої освіти на своїх уроках, створюючи для учнів тести на основі завдань, аналогічних до завдань міжнародного дослідження.

За допомогою цих тестів педагоги зможуть вимірювати здатність учнів застосовувати свої знання й уміння в ситуаціях реального життя.

Після проходження тесту педагог знатиме, як учень виконав завдання, скільки часу використав для цього та як його відповіді співвідносяться з відповідями однокласників.

Також учитель отримає кодувальник PISA, за яким зможе оцінити виконані учнями відкриті запитання.

Якщо у вчителя немає змоги попрацювати з учнями в онлайновому тестувальнику, можна виконати завдання, подані в Рамкових документах про різні галузі дослідження (математичнучитацьку і природничо-наукову).

Завдання у посібниках подані так, щоб їх було зручно вивантажити і використати на уроці або запропонувати учням для самостійної роботи.

Щоб скористатися можливостями цього ресурсу, вчитель має самостійно створити свій електронний кабінет.

Крім того, ресурсом передбачено такі статуси користувачів: Користувач, Вчитель, Учень, Адміністратор школи. Однак кожна категорія має свої функції та можливості.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ


« повернутися

Вхід для адміністратора