A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
НОВОДМИТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Всеукраїнська школа онлайн

Всеукраїнська школа онлайн. Відеоуроки, тести та завдання для школярів 5-11 класів

Учасники освітнього процесу зареєстровані

на   Всеукраїнській школі онлайн, забезпечує кожному  учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.

Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

Діти зможуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі через хворобу або з інших причин. Для вчителів розроблені рекомендації для проведення змішаного та дистанційного навчання за допомогою навчальних матеріалів платформи.

Навчання в 1-11 класах проходять за допомогою додатку Google Meet. Усі класи підключені  до веб-сервісу Google Classroom. Домашні завдання надсилаються через Viber, Google Classroom. Учні та їх батьки можуть переглянути оцінені роботи у Google Classroom.

 

 

Вхід для адміністратора