A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
НОВОДМИТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 «Школа у коробці»

Дата: 11.04.2023 15:43
Кількість переглядів: 56

      «Школа у коробці» - це набори комплектів освітніх матеріалів та рюкзаків з індивідуальним набором канцелярії, які  отримали заклади освіти Новодмитрівської сільської ради в рамках гуманітарної допомоги Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ з наповнюваністю менше 65 учнів, а саме: Вільхівський, Мелесівський НВК та Скориківський ЗЗСО (по одному комплекту). Ці комплекти отримали і учні Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка за рішенням  сесії Новодмитрівської сільської ради від 21.10.2022 року №32-11/VІІІ «Про створення опорного закладу на базі Новодмитрівської  ЗОШ І-ІІІст.» з 01.09.2023 року буде реорганізована в опорний заклад (5 комплектів), а також Антипівський, Ковтунівський та Подільський НВК, які плануються як філії опорного закладу (по 2 комплекти). Рюкзаки з індивідуальним набором канцелярії отримають майбутні першокласники 2023-2024 навчального року.

       Отримані матеріали допоможуть вчителям урізноманітнити освітній процес, адже їх можна використовувати не тільки під час проведення уроків у звичайному режимі, а й в укриттях.

      Щиро дякуємо Дитячому фонду, його організаторам і партнерам, нашим керівникам за захист і підтримку наших дітей, за щоденне піклування про їх навчання, виховання, безпеку!

 


« повернутися

Вхід для адміністратора