A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
НОВОДМИТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Реконструкція зруйнованих будівель шкіл: розроблено Методичні рекомендації

Дата: 06.05.2024 16:24
Кількість переглядів: 9

Методичні рекомендації щодо складання завдання на проектування для реконструкції будівель закладів загальної середньої освіти, що постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації розроблені на замовлення Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.

Надає підтримку практичних кроків енергоефективності в публічних закупівлях та програмних діях для відновлення України за принципом «краще ніж було» Проєкт GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні». У контексті будівництва це означає будувати із застосуванням сучасних енерго- та ресурсоефективних технологій, методів управління, екологічних будівельних матеріалів.

Завантажити

Методичні рекомендації стануть в нагоді:

  • замовникам для складання завдання на проектування об’єкту нового будівництва чи реконструкції;
  • архітекторам і проектувальникам – якісно виконати завдання по проєктуванню об’єкту з досягненням кращих показників енергоефективності та поліпшених характеристик будівлі на усіх стадіях її життєвого циклу.

Методичні рекомендації:

Застосування рекомендацій дозволить Агентству відновлення та іншим замовникам замовити розробляння проєкту реконструкції школи за принципом Build Back Better (краще ніж було) з врахуванням кращих практик ЄС та рекомендацій Світового банку. Такі проєкти матимуть перевагу в отриманні фінансової допомоги відбудови, тому що відповідатимуть вимогам потенційних донорів до енергетичної ефективності, кліматичної та екологічної сталості.


« повернутися

Вхід для адміністратора