A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
НОВОДМИТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Семінар в Дмитрівському НВК

Дата: 15.05.2024 12:06
Кількість переглядів: 6

14 травня відбувся семінар-практикум для директорів та їхніх заступників у Дмитрівському навчально-виховному комплексі. Заклад освіти гостинно приймав представників педагогічних колективів, другого заступника голови Новодмитрівської сільської ради Тетяну Гончаренко, головних спеціалістів відділу освіти Валентину Хилько та Богдану Василенко.

Колектив Дмитрівського НВК мов бджолиний рій, де кожен вчитель як окрема бджілка, має свою унікальну роль та функцію, проте разом вони створюють потужний механізм, який наповнює заклад освіти енергією, теплом та живими духовними цінностями. Завдяки своїй злагодженій роботі за підсумками проведення обласного конкурсу на кращий електронний освітній ресурс з 13 переможців по Новодмитрівській територіальній громаді, 7 педагогів є працівниками Дмитрівського НВК. Тож гостям було чому повчитися!

Цифрові ресурси є важливими інструментами освітнього процесу, підсоложуючи мов "мед" шкільні будні здобувачам освіти. Вони дозволяють педагогам створювати цікаві та інтерактивні уроки, а також індивідуалізувати підхід до кожного учня. Завдяки цифровим технологіям, навчання стає більш доступним, цікавим та ефективним.

Людмила Коваль, вчитель початкових класів, привернула увагу присутніх до значущості цифрових інструментів у навчальному процесі молодших школярів. Вона ділилася своїм досвідом використання різноманітних цифрових ресурсів, спрямованих на збагачення та урізноманітнення уроків. Наприклад, вона вказувала на важливість використання інтерактивних завдань, відеоматеріалів та ігор для привертання уваги дітей та підвищення їхнього інтересу до навчання.

Ольга Гавриш, вчитель фізики та математики, детально ознайомила гостей з різноманітними соціальними сервісами, які можуть бути використані в освітньому процесі. Вона пояснила, як такі інструменти, як блоги, хмарні технології, потокове аудіо та відео, колективне редагування гіпертекстів, інтерактивні модулі та карти знань можуть допомогти створити захоплюючі та ефективні уроки з фізики та математики.

Ірина Новоселецька, занурила учасників заходу у світ фразеологізмів, які стали ключем до розуміння глибин української мови та культури. Вона не просто розповіла про значення та вживання цих виразів, але й дозволила учасникам відчути їх силу та виразність у різних життєвих ситуаціях. Під її керівництвом учні збагатили свій словниковий запас та отримали можливість поглибити вивчення мовних конструкцій, що дозволить їм краще розуміти та використовувати мову у повсякденному житті.

На завершення заходу, порадували своїм виступом до Всесвітнього дня бажань учні Дмитрівського НВК, де кожен висловив своє найпотаємніше побажання. Цей момент був особливим, адже діти не лише демонстрували свою творчість та таланти, але й відкривали свої серця й ділилися своїми найсокровеннішими мріями. Виступи учнів вразили своєю багатогранністю та емоційністю, підкреслюючи різноманітність талантів та інтересів кожного учасника.

Дмитрівський НВК справді вражає своєю сучасною та ефективною освітньою практикою, яка спрямована на повноцінний розвиток молодого покоління. Сьогоднішній захід став справжнім каталізатором для розвитку цифрових навичок та культурного сприйняття. Дякуємо всім учасникам за цю порцію мотивації у вдосконаленні педагогічної майстерності. Нехай ваша спільна праця і далі б’є гейзером натхнення, сприяючи створенню сучасного та інноваційного освітнього середовища по всій громаді.


« повернутися

Вхід для адміністратора