A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
НОВОДМИТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Новини

Семінар в Ковтунівському НВК

У серці Ковтунівського НВК завжди б'ється пульс українських традицій, а 9 травня цей пульс був особливо відчутний, коли заклад освіти гостинно приймав представників педагогічних колективів, другого заступника голови Новодмитрівської сільської ради Тетяну Гончаренко, головних спеціалістів відділу освіти Валентину Хилько та Богдану Василенко. Метою візиту було проведення семінару-практикуму вчителів інформатики та заступників директорів при Ковтунівському навчально-виховному комплексі.

11:56 10.05.2024

Всеукраїнська національно-патріотична онлайн-руханка до Всесвітнього дня руху заради здоров'я

Сьогодні 10 травня 2024р о 10:15 відбулася наймасштабніша Всеукраїнська національно-патріотична онлайн-руханка до Всесвітнього дня руху заради здоров'я. Учасниками рекорду стали учні та працівники закладів освіти Новодмитрівської сільської ради.

11:54 10.05.2024

День пам’яті та перемоги

День пам’яті та перемоги- це не просто дата в календарі, а символ нескореності людського духу, жертовності й мужності поколінь, які відстояли свободу та мир і продовжують боротьбу на полі бою сьогодні.

17:13 08.05.2024

Реконструкція зруйнованих будівель шкіл: розроблено Методичні рекомендації

Методичні рекомендації щодо складання завдання на проектування для реконструкції будівель закладів загальної середньої освіти, що постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації розроблені на замовлення Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.

16:24 06.05.2024

Семінар в Драбівецькому НВК

29 квітня керівники шкіл, представники педагогічних колективів, заступник голови Новодмитрівської сільської ради Тетяна Гончаренко, начальник відділу освіти Лідія Маленко, головний спеціаліст відділу освіти Валентина Хилько, виконуюча обов’язків головного спеціаліста відділу освіти Богдана Василенко залюбки доєдналися до флотилії Драбівецького навчально-виховного комплексу.

12:43 01.05.2024

Основний етап третього циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти

Антипівський навчально-виховний комплекс потрапив до переліку закладів освіти затверджених Міністерством освіти і науки України (Наказ МОН від 13.02.2024 р. №161) для проведення основного етапу третього циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти у 2024 році.

15:18 24.04.2024

Перейняття досвіду

Ініціатива з перейняття досвіду створення та організації освітнього процесу в опорному закладі в іншій громаді є важливим етапом у впровадженні системних змін у освітній сфері. 📚 👨‍🏫 23 квітня представники відділу освіти, опорного закладу освіти "Новодмитрівський ліцей" на чолі з заступником сільського голови Тетяною Гончаренко вирушили до Білозірської громади, щоб перейняти досвід створення ліцею. 🏫 Зустріч з сільським головою, Міцуком Володимиром Павловичем, була дуже плідною.

21:37 23.04.2024

Вхід для адміністратора