A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
НОВОДМИТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Новини

Радіодиктанту національної єдності в закладах освіти Новодмитрівської сільської ради

      Сьогодні, 9 листопада відбувся найбільший флешмоб із популяризації української мови — Радіодиктант національної єдності, який об’єднав українців, де б вони не знаходилися і чим би не займалися, що особливо важливо сьогодні, коли багато наших співвітчизників опинилися в різних куточках світу. 

14:48 09.11.2022

Алея туй в Новодмитрівській ЗОШ

  2 листопада 2022 року на території Новодмитрівської ЗОШ працівники школи разом з учнями, батьками, жителями села висадили алею туй, які ростимуть разом з дітьми та стануть символом нашої віри в мирне майбутнє, в перемогу!

08:37 07.11.2022

Наша випускниця – наша гордість! Пишаємося тобою, Наталю!

     3 листопада на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулося вшанування переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та міжнародних конкурсів.

09:02 04.11.2022

Всеукраїнський  місячник  шкільних бібліотек в Скориківському  ЗЗСО

        З 01  по 30 жовтня 2022 року  в Скориківському  ЗЗСО проходив Всеукраїнський  місячник  шкільних бібліотек  під гаслом «В нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи».  В рамках місячника шкільною бібліотекаркою  Пустовгар Н.М. були оформлені книжкові виставки,   проведено  годину державності  «Про країну нам цікаво знати, для народу хочемо зростати»,  організовано флешмоб  «Вишиванко моя Україно», записано відеофільм про село « Село моє- частинка України».

12:09 03.11.2022

Засідання атестаційної комісії

      Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямованих на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності. За результатами атестації визначають відповідність працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоєння кваліфікаційних категорій та педагогічних звань.

15:46 01.11.2022

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек у Новодмитрівській школі

У Новодмитрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів протягом жовтня проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек  під гаслом «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи».  Заходи були доволі різноманітними: мовний квест «Мово моя барвінкова»,  конкурс малюнків «Вічна слава Героям», посвята в шкільну дитячу організацію «Козачата», поетичний  месендж «Воїне, лицарю славний!», арт-година з виготовлення оберегів, аплікацій на патріотичну тематику та багато інших заходів. Ляльки-мотанки, виготовлені учнями 4-го класу, були передані захисникам на передову. Завдяки оголошеній акції «Подаруй книгу бібліотеці» її фонд поповнився літературою на патріотичну тематику.

22:02 29.10.2022

Волонтерська акція від учнів Новодмитрівської ЗОШ " І - ІІІ ступенів"

В Новодмитрівській школі відбулась волонтерська акція з виготовлення заготівок для окопних свічок. Діти зібрали  необхідні для цього матеріал  та разом виготовили засоби обігріву та світла, які будуть передані волонтерам. Разом до Перемоги!

21:51 29.10.2022

Харчуванню дітей – особлива увага

 Про організацію здорового, збалансованого і корисного харчування говорили сьогодні на семінарі-навчанні для керівників, кухарів, медсестер, комірників закладів освіти Новодмитрівської сільської ради.

11:22 28.10.2022

Вхід для адміністратора