A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
НОВОДМИТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Новини

ІІ етапу змагань з волейболу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Сьогодні в Дмитрівському НВК розгорнулася волейбольна боротьба між дівчатами ІІ етапу змагань з масштабного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Наші шкільні команди влаштували насправді захоплюючі поєдинки, які тримали в напрузі кожного глядача.

17:18 22.02.2024

Нарада з щодо організаційних питань проведення ІІ етапу Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

16.02.2024 року відбулася нарада з керівниками закладів освіти та вчителями фізичної культури щодо організаційних питань проведення ІІ (територіального) етапу Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" серед учнів закладів загально-середньої освіти Новодмитрівської громади під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО", який наразі активно впроваджуються.

17:40 16.02.2024

Семінар в ЗДО "Колосочок"

14 лютого 2024 року керівники, представники педагогічних колективів закладів освіти, відділ освіти та секретар Новодмитрівської сільської ради поринули в атмосферу тепла, турботи та любові, яку створили працівники Новодмитрівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Колосочок».

18:07 14.02.2024

Семінар у Вільхівському НВК

           21 грудня керівники закладів освіти, представники педагогічних колективів та працівники відділу освіти Новодмитрівської сільської ради  зустрілися у Вільхівському НВК. Запашним короваєм та зі святковими побажаннями зустрічали гостей маленькі і дорослі господарі закладу.  

12:37 22.12.2023

Нове обладнання для НУШ

         Реформа «Нова українська школа» триває.  В 2023-2024 навчальному  році реформу почали впроваджувати уже в 5-6-х  класах.          З метою забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти НУШ,  на закупівлю засобів навчання для навчальних кабінетів закладів освіти, які здійснюють освітній процес за Державним стандартом базової середньої освіти в першому циклі середньої освіти (5-6 класи), виділені кошти з державного бюджету та 20% з бюджету Новодмитрівської сільської ради.     І ось уже обладнання в закладах освіти!  Різноманітні засоби навчання та дидактичні матеріали,  обладнання для кабінетів  природничо-математичного циклу допоможуть вчителям  не  тільки забезпечувати  учнів  якісними знаннями, а й  уміннями застосовувати їх у повсякденному житті.

10:04 20.12.2023

Актуально, цікаво, корисно!

         Саме так пройшов семінар для керівників та представників педагогічних колективів закладів освіти Новодмитрівської сільської ради 13 грудня 2023 року.  Цього дня  перед гостями  гостинно відчинилися двері опорного закладу освіти «Новодмитрівський ліцей».

09:11 18.12.2023

Миколайчики для захисників.

     Велика освітянська родина Новодмитрівської громади, дізнавшись про необхідність лікарських препаратів для наших хлопців з ТРО, буквально за день зібрали і передали посилочки-миколайчики, які вже через день-два будуть їм доставлені.

09:51 08.12.2023

Семінар в Антипівському НВК

     07 грудня 2023 року двері закладу гостинно відкрилися перед керівниками та представниками педагогічних колективів закладів Новодмитрівської сільської ради та відділу освіти.  Зі словами вдячності нашим захисникам за можливість вчити і вчитися, працювати і виховувати, співати і танцювати зустріли гостей  здобувачі освіти та педагогічні працівники Антипівського НВК. Даний захід відбувався з ініціативи відділу освіти з метою обміну досвідом між закладами, запозичення та поширення надбань вчителів, вихователів, колективів в цілому.

09:43 08.12.2023

Як добре, коли збуваються мрії!

          Як добре, коли збуваються мрії! Цього разу здійснилася мрія Новодмитрівської громади та відділу освіти виконавчого комітету зокрема! Завдяки тісній співпраці з австрійським виробником сільсьгосгоподарської техніки  PÖTTINGER та СТОВ «Агрофірма «Маяк» на чолі з директором Олексієм Васильченком, за сприяння народного депутата України Віталія Войцехівського відділу освіти було передано мікроавтобус для освітніх потреб. Майже зовсім новенький Renault Trafic, 2019 року випуску, тепер буде слугувати для різноманітних потреб освітянської родини!

10:18 25.10.2023

Вхід для адміністратора